Featured Posts

'LIVE -Virtueel' Mindfulness in de Nederlandse taal door gecertificeerde trainers

Hieronder vindt u een lijst van trainers die Nederlandstalige 'live Mindfulness meditaties en/of trainingen op afstand' aanbieden. Zij worden ondersteund door vzw MOMENT en de Foundation EAMBA, de Europese Mindfulness Vereniging.

MOMENT en EAMBA zetten zich samen in voor de kwaliteitsvolle overdracht van mindfulness beoefening door gecertificeerde trainers.

'LIVE - Virtueel' Mindfulness Meditaties / Trainingen door

Trainers aangesloten bij beroepsvereniging vzw MOMENT

Inge De Leeuw:

welkom@mindfulsupport.be | 0479 619730

Katharina Mullen:

katharina.mullen@bevital.eu

Dorine Esser:

dorine@mindfulnessantwerpen.com | 0499747130

Tamara Cuypers:

tamaracuypers@gmail.com | 0472069131 | www.tamaracuypers.be

Bart Upekshadaka:

info@breathworks.be | 0484967910 http://breathworks.be/corona-online-aanbod

Beja Pingnet: https://aandacht.be/trainers/beja-pingnet/ | 03 / 658.82.87 - 0484 157 325

Marie Ann Gilté

marieanngilte@gmail.com | 0498834969

https://marieanngilte.com/nl/mindfulness-training/

Beate Trück

beate.trueck@brusselsmindfulness.be | 0476892941

Brigitte De Bruycker

Brigitte@mindful-in-balance.be | 0475 26 23 50

https://www.mindful-in-balance.be/

Annick Boeykens

annick@thekeystone.be | +32 475 78 61 80

https://aandacht.be/events/mindfulness-training-178

Geert Vancoppenolle

geert.vancoppenolle@telenet.be | 0478532199

https://abhyasaleuven.be/

Ingrid Jacobs

ingrid.jacobs@uzgent.be

Wij wensen u van harte gezondheid en rustige observatie om op kalme manier

deze situatie te bejegenen wat ook de realiteit van uw leven op dit moment moge zijn.

Voor vragen: moment@mindfulmoment.be

Recent Posts
Archief
Zoek op Label
EAMBA-supported-color.png

vzw MOMENT | Boringwijk 3 | 3945 Ham

moment@mindfulmoment.be

Bankrekening Triodos BE 60 5230 8063 5670

Copyright © vzw Moment. All rights reserved.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now